74 دشتستانی رتبه زیر یکهزار کنکور کسب کردند

بوشهر-ایرنا-استاندار بوشهر گفت: در کنکور سراسری امسال 74 نفر از دواطلبان شهرستان دشتستان این استان موفق به کسب رتبه های زیر یکهزار در رشته های مختلف شدند.

دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه فناوری قطب بندی می شود

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر لزوم قطب بندی توانمندی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، گفت: این دانشگاه ها براساس ظرفیت ها و توانمندی ها روی یکی از فناوری های حوزه سلامت متمرکز می شوند.

طرح‌های محققان درحوزه انرژی های تجدیدپذیر حمایت می‌شود

تهران – ایرنا -معاون انرژی‌های تجدیدپذیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با اشاره به شتاب گیری سرمایه گذاری‌ کشورها در حوزه انرژی های تجدیدپذیر در راستای توسعه اقتصادی، از برنامه این ستاد برای حمایت جدی از ایده‌ها و طر...

رایزنی با نهادهای امنیتی برای بازگشت نخبگان ایرانی مقیم خارج

وزیر علوم از رایزنی با نهادهای امنیتی همچون وزارت اطلاعات در خصوص بازگشت نخبگان ایرانی مقیم خارج به کشور خبر داد و گفت: با وزارت اطلاعات و سایر بخش‌ها نشست‌هایی به منظور بازگشت نخبگان و استفاده از پتانسیل آنها نشست‌هایی را برگزار کردیم.

تولید کپسول گیاهی "محافظ کبد" در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

محققان پژوهشکده بوعلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به تولید کپسول گیاهی لیورفول ۱۲۰ با خاصیت محافظ کبد شدند.

معرفی فناوری‌های علوم شناختی در مدرسه تابستانی علوم اعصاب شناختی

چهارمین مدرسه تابستانی دانشجویی علوم اعصاب شناختی ویژه دانشجویان سراسر کشور از سوی آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار می‌شود.

همایش بزرگ نجوم در تبریز برگزار می‌شود/تجلیل از خورشیدشناس نامی ایران

انجمن نجوم آیاز به مناسبت سیزدهمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی را با محوریت نجوم در تبریز برگزار خواهد کرد.

حمایت از ایده‌هاوطرح‌های فناورانه حوزه تجدیدپذیر/هدف‌گذاری برای دستیابی به بازار داخلی‌وخارجی

معاون انرژی‌های تجدیدپذیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه تجدیدپذیر نشان می‌دهد دنیا با شتاب در حال حرکت در مسیر توسعه این بخش است، بنابراین برای توسعه سریع کشور در این حوزه ستاد از ایده‌ها و...

گجت های پرطرفدار هفته های اخیر را ببینید

در هفته های اخیر گجت های جالبی از «یخچال سفری فناورانه» گرفته تا «نمایشگر هولوگرافیک» و «کفش هایی که رشد می کنند»، توانسته اند سرمایه لازم برای تجاری سازی را به دست بیاورند.

ایجاد شتاب‌دهنده‌ها تولید داروهای زیستی را تسریع می‌کند

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی گفت: در حوزه زیست فناوری ایجاد شتاب دهنده های جدید باعث تسریع در تولیدات داروهای زیستی می شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved