فارغ‌التحصیلانی تربیت نکنیم که به جمع بیکاران اضافه شوند

رئیس دانشگاه لرستان گفت: باید بتوانیم دانشجو و فارغ التحصیلی بامهارت تربیت کنیم و خروجی دانشگاه‌ها کسانی باشند که در جامعه برای داشتن شغل مشکلی نداشته باشند نه اینکه فردی به مجموع بیکاران اضافه شود.

از اجرای برنامه‌ها منصرف نمی‌شوم حتی اگر تهدید جانی شوم/مراکز علمی کاربردی پایبند قانون باشند

رییس دانشگاه علمی کاربردی با تاکید بر اینکه تمامی برنامه‌ها و سیاست‌های اجرایی این دانشگاه بر اساس اسناد بالادستی، مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، برنامه‌های وزیر علوم و تاکیدات مقام معظم رهبری اجرایی می‌شود، گفت: هیچ حاشیه یا جوسازی نمی‌تواند من را...

"طرح دانش آموختگان وظیفه" اجرا می‌شود

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: در پی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، دانش آموختگان دانشگاهی توانمند به عنوان امریه سربازی به همکاری دعوت می شوند.

راه‌اندازی سامانه مرکزسنجش آموزش پزشکی تا ۳ ماه آینده/کمبود ۸۰۰۰ صندلی برای آزمون‌های الکترونیک

سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان این‌که دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و کرمان استانداردهای لازم را برای برگزاری آزمون‌های الکترونیک دارند گفت: برای انجام برگزاری تمامی آزمون‌ها به صورت الکترونیکی 8000 صندلی نیاز داریم.

انتصابات جدید در واحدهای دانشگاه آزاد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه‌ای، روسای واحدهای کیش، قشم و جاسک را منصوب کرد.

جبران بی‌مهری‌ها به علوم انسانی با ارائه دستاوردهای محققان این حوزه به مسئولان و جامعه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: اگر دانشگاه ها و محققان حوزه علوم انسانی، توانایی ها و دستاوردهای پژوهشی خود را به مسئولان و جامعه عرضه کنند ، بسیاری از کم لطفی ها و بی مهری ها به علوم انسانی کم می شود.

تزلزل پایه‌های علوم پایه، در صورت باز نشدن گره اشتغال

در چندسال اخیر، در حالی که بازار رقابت برای رشته‌هایی هم‌چون پزشکی و پیراپزشکی به شدت پررونق است، به نظر می‌رسد انگیزه داوطلبان برای تحصیل در رشته‌هایی همچون علوم پایه روز به روز کمرنگ‌ می‌شود که تداوم این وضعیت ممکن است تزلزل پایه‌های رشته‌های علوم ...

اعتبار قبولی در امتحان جامع دوره دکتری تا پایان سال جاری محفوظ است

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ارزیابی برنامه و زمان برگزاری امتحان جامع دوره دکتری در جلسه بعدی شورای برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

تفاهم‌نامه دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی با بنیاد علم ایران منعقد شد

سرپرست دانشگاه شهید بهشتی ضمن تاکید بر حمایت از پژوهشگران در شرایط کنونی همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه را در شرف آغاز دانست و تاکید کرد: حوزه‌های علوم انسانی مظلوم واقع شده، این در حالی است که ف...

نسخه انگلیسی دانشگاه علوم‌پزشکی مجازی راه‌اندازی شد

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مجازی در جلسه معاونین آموزشی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور از راه‌اندازی نسخه انگلیسی دانشگاه مجازی خبر داد .


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved