جهاد دانشگاهی فرصتی برای مهارت‌افزایی کم‌هزینه

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در دیدار با گروهی از اعضای دانشجوئی انجمن‌های علمی و دانشجویان عضو کارگروه دانشجوئی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران اظهار کرد: دانشجویان رکن مهم توسعه مازندران هستند.

پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه در تبریز برگزار شد

پیش رویداد استارتاپ ویکند دریاچه ارومیه با هدف تبیین جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه، فرهنگ‌سازی در خصوص احیای دریاچه ارومیه و شناسایی ایده‌های خلاقانه در حوزه محتوای دیجیتال با مشارکت معاونت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی و ...

برگزاری سوگواره ملی دانشگاهی"فائزین"با محوریت پیاده‌روی اربعین

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران از برگزاری اولین سوگواره فرهنگی ـ هنری دانشگاهیان ایران به نام «فائزین» با محوریت پیاده‌روی اربعین خبر داد.

برگزاری "کارگاه خودآزمایی سرطان پستان"

معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی از برگزاری "کارگاه خودآزمایی سرطان پستان" در روز پنجم آبان خبر داد.

هپاتیت C فرصت یا تهدید؟

رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: بیماری‌هایی نظیر هپاتیت C، در کشور ما کنترل شده است، اما این بیماری‌ها در تمامی کشورهای منطقه اعم از آسیای میانه، کشورهای شرق ایران و حوزه خلیج فارس با شیوع بالایی وجود دارد و این موضوع در کنار تهدید، می‌توان...

خلیج فارس چگونه ثبت جهانی شد

تهران– ایرنا– مدیر کل دفتر مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت می گوید: تمام حرکات و اقدامات انجام شده برای ثبت جهانی نام کهن و پرآوازه خلیج فارس که دو سال پیش آغاز شد، برای جلوگیری از هر گونه چالش به صورت چراغ خاموش بود.

تمرین دموکراسی این بار از جنس دانش آموزی

تهران- ایرنا- مدارس کشور امروز حال و هوای دیگری دارند، حدود 14 میلیون دانش آموز در کسوت بزرگسالی درآمده اند تا در وسعت کوچک تری از جامعه به نام مدرسه، دست به اقدامی بزرگ بزنند و با شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی، تصمیم گیری در امور مدرسه را به ن...

مرد شهاب سنگی ایران

کرمان - ایرنا - مطالعه و رصد شهاب سنگ ها از جمله کارهای علمی سخت و کمیابی است که مرد شهاب سنگی ایران با همت و پشتکار خود تحولی بزرگ در آن ایجاد کرده است.

دانش آموزان خادم یاران کوچک اربعین حسینی خواهند بود

تهران- ایرنا- دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: بیش از ٥٠٠ دانش آموز به عنوان خادم یار نوجوانان ایرانی و غیرایرانی زائر کربلای معلا در مسیر راهپیمانی اربعین فعالیت خواهند داشت.

پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه بجنورد از پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی در این مرکز خبر داد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved