× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :105
همایش کسب و کار و استراتژی‌های بهینه در بجنورد برگزار می‌شود

بجنورد- ایرنا- رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری نخستین همایش کسب و کار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی (مهندسی مجدد پیش نیاز توسعه پایدار) در بجنورد خبر داد.

عمل جراحی رباط زانو با استفاده از هیپنوتیزم در مشهد انجام شد

مشهد- ایرنا- عمل جراحی ترمیم رباط زانو به روش 'آرتروسکوپیک' امروز با استفاده از هیپنوتیزم در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد انجام شد.

168هزار نفر در مراکز تامین اجتماعی خراسان شمالی معاینه شدند

بجنورد- ایرنا- معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 168 هزار بیمار در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد و درمانگاه های این استان در سه ماه نخست سال جاری معاینه شدند.

منطقه ویژه علم و فناوری توسعه اقتصادی را بدنبال دارد

بوشهر- ایرنا- مدیرمنطقه ویژه علم و فناوری خلیج فارس بوشهر گفت: این منطقه منظومه ای از امکانات علمی، تحقیقاتی، صنعتی، تولیدی، موسسه ها و نهادهاست که با هم افزایی و ایجاد تسهیلات حقوقی، اجرایی، ارتباطی و سرمایه گذاری باعث ارتقای بهره وری و توسعه اقتصاد...

'آر تی ام اس' روش غیرتهاجمی درمان بیماری های مغز و اعصاب است

تبریز- ایرنا- متخصص طب فیزیکی و توانبخشی گفت: 'آر تی ام اس' نوعی تحریک مغناطیسی فرا جمجمه ای و روشی غیرتهاجمی برای درمان طیف گسترده ای از بیماری های مغز و اعصاب است.

تخت های بیمارستانی در خراسان جنوبی 44 درصد افزایش یافت

بیرجند - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند از افزایش 44 درصدی تخت های بیمارستانی در استان خبر داد و گفت: تعداد این تخت ها از 799 تخت در سال 92 به یکهزار و 152 مورد در سال 96 ارتقا یافت.

پزشکان در هر ساعت 8 بیمار را باید ویزیت کنند

زنجان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان گفت: بر اساس طرح تحول نظام سلامت در هر ساعت هشت بیمار باید توسط پزشک ویزیت شود و بیمه ها نیز با توجه زمان های اعلامی و اسناد ارائه شده از سوی پزشکان و مراکز درمانی نظارت های لازم ...

گسل های گلستان زنگ خطر زلزله های آتی است

گرگان - ایرنا- رییس پروژه‎های عمرانی و امور فنی پژوهشکده بین‎المللی زلزله‎شناسی و مهندسی زلزله گفت: وجود گسل های فراوان و فعال در استان گلستان و مناطق همجوار آن زنگ خطری برای زمین لرزه های آتی است.

خراسان جنوبی پزشک فوق تخصص جراحی عروق ندارد

بیرجند - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند گفت: اکنون در خراسان جنوبی پزشک فوق تخصص جراحی عروق نداریم و بیماران نیازمند باید با سایر تخصص ها ویزیت شوند.

رهاوردی دیگر از طرح تحول سلامت در ملایر

همدان- ایرنا- حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ملایر و بازدید از بیمارستان ها و مراکز درمانی، فرصتی شد تا بار دیگر این شهرستان شاهد رهاوردی دیگر از طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید باشد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved