× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :67
ایران جزو 15 کشور نخست جهان در حوزه چشم پزشکی است

اهواز - ایرنا - عضو هیات مدیره انجمن چشم پزشکی ایران گفت: ایران در حوزه چشم پزشکی جزو 15 کشور نخست جهان است و از نظر دانش نظری و تکنیک ها پیشرفت های خوبی صورت گرفته است.

روش های جراحی در دوران دفاع مقدس بی سابقه بود

اهواز - ایرنا - دبیر علمی جامعه جراحان ایران گفت: روش های جراحی و حفاظت از بیماران در دوران هشت سال دفاع مقدس بی سابقه و اصولی بود به طوری که امروز در جنگ های عراق و افغانستان تازه به آن پی برده اند.

فضای مجازی فرصتی که نباید تهدید شود

ایلام-ایرنا-رییس دادگستری شهرستان آبدانان گفت: فضای مجازی فرصتی ارزشمند ومیو ه درخت دانش بشری است که نباید اجازه بدهیم به تهدیدتبدیل شود.

260 هزار نفر ایلامی برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کردند

ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: تاکنون 260 هزار نفر از افراد بالای 15 سال معادل 58 درصد از مردم ایلام برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده اند.

ششمین همایش ملی ارتقای مدیریت اطلاعات سلامت در اهواز آغاز به کار کرد

اهواز – ایرنا - ششمین همایش ملی ارتقای مدیریت اطلاعات سلامت روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهها و اعضای هیات علمی در سرسرای همایش های مجتمع فرهنگی، ورزشی امام رضا (ع) در اهواز آغاز به کار کرد.

کودکانی که یتیم فضای مجازی شدند

ایلام - ایرنا - توسعه و تحول در همه زمینه ها دست خوش گذر زمان می شود اما به راستی این تحول و توسعه باید در راستای رفاه و آرامش و بهبود زندگی فردی و اجتماعی ماست یا باعث نگرانی و دلخوری و از دست رفتن آرامش و امنیت در زندگی و به واسطه ندانم کاری تهدیدی...

حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویکند

بجنورد- ایرنا- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به معرفی برگزیدگان نخستین استارت آپ ویکند آموزش و پرورش استان گفت: تجاری سازی سه طرح برتر این رویداد علمی، در استان مورد حمایت قرار می گیرد.

خودداری از تماس با لاشه پرندگان به سبب احتمال انتقال ویروس آنفلوآنزا

کرج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز از مردم خواست در صورت مشاهده لاشه پرندگان از هرگونه تماس مستقیم با آن ها خودداری کنند.

دومین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر راه اندازی شد

بوشهر-ایرنا- همزمان با دهه فجر دومین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر روز پنجشنبه در آئینی با حضور استاندار و شماری از دیگر مسئولان استان بوشهر راه اندازی شد.

طرح اینترنت رایگان شهری بندرعباس آماده بهره برداری است

بندرعباس- ایرنا- مجری طرح اینترنت وای فای رایگان بندرعباس گفت: 2 ایستگاه در فضای باز شهری برای استفاده شهروندان از اینترنت رایگان آماده شده که در دهه فجر به بهره برداری می رسد.


[2 3 4 5 6 7 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved