× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :39
رسانه های اجتماعی و نگرانی از حریم شخصی در اتریش

وین - ایرنا - رسانه های اجتماعی در سالهای اخیر در اتریش نیز همانند بسیاری دیگر از کشورها توسعه یافته و میزان استفاده مردم و شرکتها از آنها رو به افزایش است، اما نگرانیهایی هم درباره اطلاعات و حریم شخصی در آنها وجود دارد و پلیس برخورد قانونی رابا جرا...

راه اندازی نمایشگاه های فناورانه مدیریت شهری در البرز

کرج -ایرنا- رییس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: راه اندازی نمایشگاه های فناورانه مدیریت شهری دراین استان در دستور کار قرار گرفت.

یک مسئول بهداشتی خراسان شمالی خواستار دریافت اطلاعات پزشکی از سایت وزارت بهداشت شد

بجنورد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان اینکه اطلاعات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در خصوص بهداشت و سلامت نادرست و ناقص است، گفت: اطلاعات پزشکی را باید از سایت وزرات بهداشت و زیرمجموعه های این وزراتخانه دریافت کرد.

سن طلایی، تداوم توانبخشی، کار تیمی و کمک خیرین شاه کلید موفقیت کاشت حلزون شنوایی است

شیراز - ایرنا - رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: کاشت حلزون شنوایی یک کار تیمی وجمعی است که با در نظر گرفتن سن طلایی حداکثر تا سه سالگی، تداوم توانبخشی بعد ازعمل و کمک نیکوکاران مراحل موفقیت را طی می کند.

سفره های غذای سالم را دوباره پهن کنیم

اهواز - ایرنا - تغذیه سالم یکی از مهمترین فاکتورها برای حفظ سلامتی افراد است که اگر به درستی رعایت نشود عواقب جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

پذیرش 2 هزار و 466 بیمار سرطانی در مهرانه زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه استان زنجان گفت: 2 هزار و 466 بیمار مبتلا به سرطان از ابتدای فعالیت مرکز رادیوتراپی مهرانه (آذر 93) تا پایان آذر 96 به این مرکز مراجعه کردند و این خدمات همچنان ادامه دارد.

چگونه زنان به مقابله با سرطان بروند

اهواز - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بر اساس آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شایع ترین سرطان ها در بین زنان خوزستان و ایران به ترتیب پستان، پوست، روده بزرگ و معده گزارش شده است.

ثبت یازدهمین مورد اهدا عضو در آذربایجان غربی/ اعضای بدن یک نوجوان مرگ مغزی به 6 نفر جان دوباره بخشید

ارومیه- ایرنا- اهدا عضو در آذربایجان غربی طی سال جاری مورد توجه ویژه قرار گرفته و به گفته کارشناس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در یازدهمین مورد از اهدا عضو در سال جاری، اعضای بدن یک نوجوان مرگ مغزی/اهل چایپاره/ روز گ...

جوانان موتور محرک توسعه فناوری در شهرهای دانش بنیان - محمد ابویی*

تهران - ایرنا - سیر تحول اداره شهرها در جهان کنونی بر مبنای دانش و فناوری پایه گذاری شده، به گونه ای که همزمان با توسعه و رشد فضای شهری، فناوری های جدید نیز باید در راس امور قرار گیرد.

زمان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 97 تغییر کرد

تهران-ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی روز جمعه اعلام کرد: زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی در سال 97 تغییر کرد.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved