× اخبار حاوی برچسب :

اصفهان

تعداد :18
رفع نقاط کور تلفن همراه در اصفهان، شاید با کدخدا منشی

اصفهان- ایرنا- مشکل آنتن دهی نامناسب تلفن همراه در برخی از محله های کلانشهر اصفهان در سال های اخیر به گره کوری تبدیل شده است که به گفته عده ای شاید تنها راه حل آن کدخدا منشی باشد.

سفر 500 متخصص حوزه پارک‌های فناوری دنیا به ایران

تهران - ایرنا -کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (2018 IASP) برای نخستین بار به میزبانی ایران برگزار می شود، در این رویداد 500 متخصص حوزه پارک‌های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد.

35 مقاله در کنفرانس پارک های علمی اصفهان ارائه می شود

اصفهان- ایرنا- 35 مقاله علمی از 22 کشور در سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری ارائه می شود.

تفاهم نامه توسعه کسب ‌وکارفضا پایه در اصفهان منعقد شد

اصفهان- ایرنا- تفاهم نامه همکاری میان سازمان فضایی ایران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف حمایت از ایجاد کسب و کارهای نوین و توسعه کسب و کارهای فضا پایه امضا شد.

تشکیل گروه های واکنش هماهنگ در مراکز داده ضروری است

اصفهان- ایرنا- مرکز 'آپا' (آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه ای) دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: با توجه به حمله سایبری اخیر، تشکیل گروه های 'واکنش هماهنگ رخداد' در همه سازمان های بزرگ , مراکز داده و زیرساخت در کشور ضروری است.

سمینار فناوری های نوین درمان سرطان در اصفهان برگزار می شود

اصفهان- ایرنا- سمینار علمی و آموزشی 'فناوری های نوین در درمان سرطان و روان سرطان شناسی' روز 20 فروردین سال جاری در اصفهان برگزار می شود.

کشور از واردات 2 قلم داروی دیگر بی نیاز شد

اصفهان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تولید قطره چشمی لوتپردنول ( لوترا ) و قرص پتاسیم سیترات 1080 میلی گرم ( آلکانف ) که به صورت قرص پیوسته 10میلی ' اکی والان ' تولید می شود، کشور از واردات این داروها بی نیاز شد.

2 قلم داروی تولید داخل در اصفهان رونمایی شد

اصفهان - ایرنا - 2 قلم داروی تولید داخل که پیشتر از خارج کشور تهیه و وارد می شد روز پنجشنبه در آیینی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اصفهان رونمایی و روانه بازار دارویی ایران شد.

ششمین همایش طلای سبز در اصفهان برگزار می شود

اصفهان- ایرنا- ششمین همایش‌ ملی طلای سبز با عنوان 'فرآورده‌های طبیعی و سنتی؛ صادرات، بازارهای جدید، چالش‌ها و فرصت‌ها' از 18 تا 20 بهمن امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

آمارهای پزشکی نباید رسانه ای شود

اصفهان- ایرنا- مدیر عامل انجمن صرع ایران گفت: ارائه آمارهای پزشکی در کنگره های پزشکی و رسانه های عمومی به هیچ وجه برای خانواده ها و بیماران مفید نیست؛ بلکه مشکل ساز است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved