× اخبار حاوی برچسب :

سازمان فضايي ايران

تعداد :6
لزوم تدوین طرح جامع توسعه فضایی کشور و تعیین نقش دانشگاه‌ها در آن

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در نشست مشترک با دکتر مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران، بر ضرورت «تدوین طرح جامع توسعه فضایی کشور و تعیین نقش دانشگاه‌ها در آن» تأکید کرد.

داده های فضایی از طریق دولت همراه به کاربران عرضه می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان فضایی ایران از توافق با سازمان فناوری اطلاعات برای استفاده از قابلیت های دولت همراه خبرداد و گفت: داده های فضایی از طریق دولت همراه به کاربران عرضه می شود.

رتبه اول ایران در پرتاب‌گرها و رتبه دوم ناوبری در منطقه/حضور بخش خصوصی در فضا میسر می‌شود

رئیس سازمان فضایی ایران عدم تعامل میان پژوهشگاه فضایی و این سازمان را از چالش‌های اصلی دانست و گفت: از این رو در تلاش هستیم تا تعاملات خوبی با این پژوهشگاه برقرار شود، علاوه بر آن به منظور ایجاد اشتغال برای فارغ‌التحصیلان این رشته حضور بخش خصوصی را ه...

استقبال سازمان فضایی ازبرنامه‌ بورسیه‌های "اپسکو"/لزوم توسعه همکاری‌های منطقه‌ای وبین‌المللی

رییس سازمان فضایی ایران در حاشیه شصت و یکمین اجلاس کمیته استفاده صلح‌آمیز از فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (کوپوس) بر ضرورت توسعه همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی در حوزه فضایی تاکید کرد.

ضرورت تعامل بخش‌های فضایی کشور/تدوین نقشه راه برنامه توسعه فضایی با جدیت پیگیری می‌شود

رییس سازمان فضایی ایران ضمن تاکید بر تعامل و همگرایی بخش‌های فضایی کشور گفت: تدوین نقشه راه توسعه برنامه‌های فضایی کشور، مبتنی بر اسناد بالا دستی و با مشارکت، همفکری و حضور همه بازیگران و فعالان این حوزه در دستور کار سازمان فضایی ایران قرار دارد و با...

توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه و جذب سرمایه‌گذاری خصوصی از برنامه‌های امسال

رئیس سازمان فضایی ایران گفت: حضور حداکثری بخش خصوصی در تثبیت چرخه کامل فناوری فضایی، توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه و جذب سرمایه‌گذاری خصوصی، جهت‌گیری‌های اصلی در برنامه‌های سازمان فضایی ایران در سال پیش رو است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved