× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :11
سوادآموزان بجنوردی آموزش رایانه می بینند

بجنورد- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای نخستین بار طرح آزمایشی آموزش مقدماتی رایانه برای سوادآموزان این شهرستان آغاز شد.

100 طرح علمی دانش آموزان دیری جمع آوری شد

بوشهر -ایرنا -مدیرآموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: امسال 100 طرح علمی دانش آموزی به جشنواره جابربن حیان جهت دآوری و معرفی به استان جمع آوری شده است.

موافقت وزارت بهداشت با راه اندازی رشته اتاق عمل در دانشگاه آزاد همدان

همدان- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با راه اندازی رشته اتاق عمل در این دانشگاه خبر داد.

برگزاری چهارمین جشنواره بین المللی کارتون رسانه های دیجیتال در تبریز

تبریز - ایرنا - چهارمین جشنواره بین المللی کارتون رسانه های دیجیتال با محوریت اینترنت، شبکه های اجتماعی،بازی و سرگرمی دیجیتال ،سبک زندگی دیجیتال ،اشتراک گذاری محتوا،کودکان و نوجوانان و حریم خصوصی در تبریز برگزار می شود.

بزرگترین تهدید برای جریان های اصیل هنری مسئله استحاله فرهنگی است

بجنورد- ایرنا- مشاور رییس دانشگاه کوثر بجنورد و دبیر علمی نخستین همایش ملی ادبیات مقاومت بر پاسداشت ارزش های انسانی و ملی، ادبیات مقاومت تاکید کرد و گفت: بزرگترین تهدید برای جریان های اصیل هنری مسئله استحاله فرهنگی است.

مهلت نام نویسی المپیاد سلول های بنیادی در کهگیلویه وبویراحمد تمدیدشد

یاسوج- ایرنا- رئیس واحد استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی برای شرکت در آزمون المپیادهای علمی و المپیاد سلول های بنیادی پزشکی بازساختی به مدت سه روز و تا دوم دی سال جاری در این استان تمدید شد.

دوازدهمین نمایشگاه کتاب در پایتخت کتاب ایران برپا شد

بوشهر- ایرنا- دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب روز پنجشنبه در بوشهر که امسال بعنوان پایتخت کتاب ایران نامگذاری شده است عصر روز پنجشنبه در آیینی با حضور فرهنگ دوستان و علاقه مندان به تازه های نشر برپا شد.

14 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور لرستان تحصیل می کنند

خرم آباد -ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه پیام نور لرستان گفت:در حال حاضر 14 هزار دانشجو در این دانشگاه به تحصیل علم مشغول هستند.

انتصاب اولین معاون امور کسب و کارهای فرهنگی در مرکز رسانه های دیجیتال

تهران- ایرنا- رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با صدور حکمی، محمد صادق افراسیابی را به عنوان معاون امور کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال منصوب کرد.

اطلس اجتماعی خراسان شمالی تهیه می شود

بجنورد- ایرنا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از تهیه اطلس اجتماعی استان تا 6 ماه آینده خبر داد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved