× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :19
کارشناسی ارشد مدیریت موزه در دانشگاه هنراصفهان ایجاد شد

اصفهان- ایرنا- دانشگاه هنر اصفهان مهر امسال در رشته 'مدیریت موزه' در مقطع کارشناسی ‌ارشد دانشجو می‌پذیرد.

بررسی اهمیت تغذیه صحیح پس از رمضان در رادیو سلامت

تهران- ایرنا- رادیو سلامت روز سه شنبه 22 خرداد در برنامه «فراسو» به بررسی اهمیت تغذیه صحیح پس از یک ماه روزه داری می پردازد.

عکس حوزه المپیاد نانو دهدشت رتبه دوم کشوری را کسب گرد

یاسوج - ایرنا - مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: عکس حوزه المپیاد نانو دهدشت یکی از شش عکس برتر مسابقه عکاسی «برترین حوزه‌های نهمین المپیاد نانو از نگاه دوربین» شد.

رشته های دانشگاهی دریا و راه آهن در آستارا ایجاد می شود

آستارا - ایرنا - سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی آستارا گفت: جهت تامین نیاز بازار کار حوزه های بندر و خط ریلی و تقویت علمی نیروهای بومی، برای سال تحصیلی آینده در این مرکز آموزشی رشته های مرتبط با دریا و راه آهن ایجاد می شود.

برگزیدگان دهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال معرفی شدند

تبریز - ایرنا - دبیر دهمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال از ارسال سه هزار و 800 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد 44 اثر برگزیده شدند و 19 اثر نشان 'سرآمد' گرفتند.

تیم دانش آموز ابتدایی شیروان به مسابقات شهرریاضی راه یافت

شیروان- ایرنا- رییس مجتمع آموزشی و فرهنگی سماء شیروان گفت: تیم دانش آموزی دختر و پسر این مجتمع به مسابقات کشوری 'شهر ریاضی' که در شهریورماه امسال در تهران برگزار می شود، راه یافتند.

نماینده خبرگان:نگرش اسلامی به معنای انکارعلوم نیست

شیراز- ایرنا- نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان گفت: نگرش اسلامی به علوم برای یافتن سرنخ و مبنای اندیشه است و این کار به معنای انکار پیشرفت‌ علوم گوناگون نیست.

رتبه‌های برتر مسابقات بین‌المللی و ربوکاپ استخدام دانشگاه آزاد می‌شوند

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: افرادی که در دوره سیزدهم مسابقات ربوکاپ و دوره های پیشین حائز رتبه برتر شده استخدام دانشگاه آزاد اسلامی می شوند و از این افراد برای تجاری محصولاتشان حمایت خواهد شد.

سوادآموزان بجنوردی آموزش رایانه می بینند

بجنورد- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای نخستین بار طرح آزمایشی آموزش مقدماتی رایانه برای سوادآموزان این شهرستان آغاز شد.

100 طرح علمی دانش آموزان دیری جمع آوری شد

بوشهر -ایرنا -مدیرآموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: امسال 100 طرح علمی دانش آموزی به جشنواره جابربن حیان جهت دآوری و معرفی به استان جمع آوری شده است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved