× اخبار حاوی برچسب :

فناوري اطلاعات

تعداد :11
فعالان حوزه فناوری اطلاعات باید حمایت شوند

قم- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم گفت: فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان با توجه به ظرفیت بالای اقتصادی و اشتغالزایی باید هرچه بیشتر حمایت شوند.

اقدام های لازم برای هوشمندسازی شهر قم درحال انجام است

قم - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم گفت: فرهنگ سازی و سیاست گذاری های لازم برای حرکت به سمت شهر هوشمند که از سه سال گذشته در قم آغاز شده، در حال انجام است.

ضریب نفوذ اینترنت در کهگیلویه وبویراحمد 75.55 درصد است

یاسو - ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه وبویراحمد گفت: ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در این استان حدود 75.55 درصد است که در قالب 17 شرکت دارای پروانه بهره برداری از جمله مخابرات (ADSL) مشغول سروریس دهی به کاربران هستند.

توسعه موتورهای جست وجو بر اساس زبان مادری

تهران - ایرنا - یک کارآفرین و طراح موتور جست وجو در فضای مجازی معتقد است که این موتورها را باید بر اساس زبان مادری توسعه دهیم چراکه در این صورت بهتر عمل می کنند.

هوش مصنوعی، تهدیدی برای آینده‌ی بشر

همه‌ی چیزهایی که ما در مورد «تمدن» دوست داریم، محصول هوش است؛ بنابراین تقویت هوش انسانی ما با استفاده از هوش مصنوعی، پتانسیلی است که کمک می‌کند این تمدن به شکوفایی‌ای برسد که هرگز پیش از این به آن دست نیافته؛  البته تا زمانی که کنترل ربات‌های ابرهوشم...

ایجاد 400 شغل در قالب اجرای طرح تکاپوی ICT در کردستان

سنندج - ایرنا - مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری کردستان گفت: 400 شغل مستقیم در قالب اجرای طرح تکاپوی ICT در کردستان ایجاد شده و با به نتیجه رسیدن برنامه ریزی های صورت گرفته این میزان در بهار 97 حدود سه تا چهار برابر افزایش پیدا می کند.

دانشگاه خوارزمی؛ در صدد تاسیس دانشکده صنایع کوچک و متوسط

رئیس دانشگاه خوارزمی با بیان اهمیت تعامل دانشگاه‌ها با شهرک‌های صنعتی، گفت: درصدد تاسیس دانشکده صنایع کوچک و متوسط در دانشگاه خوارزمی هستیم.

برگزاری همایش ملی کاربردهای فناوری اطلاعات در ارتقای کیفیت سلامتی

نخستین همایش ملی کاربردهای فناوری اطلاعات در حوزه‌های توسعه علمی و ارتقای کیفیت سلامتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در 29 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

ضرورت تشکیل اتاق فکر نقشه راه توسعه IT در ایلام

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر تشکیل اتاق فکر نقشه راه توسعه IT در استان تاکید کرد.

بررسی چالش‌های تولید کسب‌وکارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات

سومین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (ITweekend3) در تارخ 25 دی ماه جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved