× اخبار حاوی برچسب :

هواشناسي

تعداد :5
احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی شدت بارش ها در روزهای آتی در اخطاریه ای اعلام کرد: بیشتر مناطق کشور درپی شدت گرفتن بارش ها، با احتمال آبگرفتگی معابر و بالاآمدن سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها مواجه می شوند که ازاین رو توجه به موارد ایمنی ض...

توسعه پایدار سواحل جنوبی در کنفرانس بین المللی خلیج فارس بررسی می شود

تهران- ایرنا- چهارمین کنفرانس بین المللی خلیج فارس با هدف بررسی توسعه پایدار در سواحل جنوبی ایران به ویژه منطقه مکران و با توجه به چالش های زیست محیطی و فرهنگی این مناطق برگزار می شود.

پیش بینی باران و برف، آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای در گلستان

گرگان - ایرنا- مدیرکل اداره کل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز بارش های متناوب، ریزش برف و کاهش دما از امروز سه شنبه، نسبت به پیامدهای این سامانه همچون آبگرفتگی معابر عمومی، مه غلیظ و اختلال در تردد جاده ای هشدار داد و خواستار تمهیدات لازم برای کاهش...

گلستان تحت تاثیر سامانه ناپایدار/پیش بینی کاهش دما، برف، باران و باد

گرگان – ایرنا – مدیرکل هواشناسی گلستان اعلام کرد که الگوهای پیش یابی از ورود سامانه ناپایدار از یکشنبه شب به استان خبر می دهد که بتدریج باعث کاهش دما، ریزش برف و باران، وزش باد شدید و اختلال در ترددهای جاده ای بویژه در مناطق کوهستانی می شود.

داشلی برون با 3 درجه خنک ترین منطقه گلستان/ استمرار بارندگی پراکنده

گرگان – ایرنا - رئیس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی گلستان از استمرار بارش های پراکنده تا سه شنبه شب خبر داد و گفت: خنک ترین منطقه استان هم اینک داشلی برون واقع در شمال شهرستان گنبدکاووس با 3 درجه سانتیگراد است.





email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved