× اخبار حاوی برچسب :

هواشناسي

تعداد :13
وزش باد شدید؛ کشاورزان مناطق غربی این هفته محلول پاشی نکنند

تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی، از وزش باد شدید تا آخر هفته جاری در بیشتر مناطق کشور ازجمله شمال غرب، غرب و سواحل خزر خبر داد و گفت: کشاورزان مناطق غربی طی این هفته از محلول پاشی در باغات و مزارع خودداری کنند.

آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع سیل در ارتفاعات

تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: طبق نقشه های هواشناسی، سامانه بارشی تا روز چهارشنبه (29 فروردین ماه) در کشور فعال است و آبگرفتگی معابر شهری همچنین احتمال وقوع سیل در ارتفاعات را به دنبال خواهد داشت.

دمای هوای گلستان 6 درجه کاهش یافت

گرگان - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: در پی فعالیت سامانه سرد و ناپایدار در آسمان استان، دمای هوای گلستان امروز یکشنبه نسبت به روز شنبه 6 درجه سانتیگراد کاهش یافته است.

تداوم بارندگی ها تا اواسط هفته آینده

تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی، از تداوم بارندگی ها تا اواسط هفته آینده در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: با ادامه روند بارندگی ها، دمای هوای مناطق مختلف کشور کاهش می یابد.

ادامه روند افزایش دما در تمام مناطق کشور

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور از ادامه روند افزایش دما در تمام مناطق کشور تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: دمای پایتخت در روز پنجشنبه هفته جاری به 30 درجه بالای صفر می رسد.

وزش باد و بارش پراکنده در شرق و شمال شرق کشور

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با اشاره به روند افزایشی دما در بیشتر مناطق کشور، از وزش باد و بارش های پراکنده و رگباری برای امروز دوشنبه در شرق و شمال شرق کشور خبر داد.

کاهش دما، وزش باد و بارش رگبارهای تند در شرق کشور

تهران- ایرنا- سرپرست مدیریت شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش دما در مناطق شرقی کشور گفت: انتظار داریم ساکنان این مناطق طی امروز و فردا شاهد وزش باد و رگبارهای تند و کاهش تا هشت درجه ای دما باشند.

مسافران نوروزی امروز و فردا در دریای خزر شنا نکنند

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور با اعلام اینکه دریای خزر امروز چهارشنبه و فردا مواج است، از مسافران نوروزی خواست از رفتن به کنار سواحل به ویژه شناکردن در دریا خودداری کنند.

احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی شدت بارش ها در روزهای آتی در اخطاریه ای اعلام کرد: بیشتر مناطق کشور درپی شدت گرفتن بارش ها، با احتمال آبگرفتگی معابر و بالاآمدن سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها مواجه می شوند که ازاین رو توجه به موارد ایمنی ض...

توسعه پایدار سواحل جنوبی در کنفرانس بین المللی خلیج فارس بررسی می شود

تهران- ایرنا- چهارمین کنفرانس بین المللی خلیج فارس با هدف بررسی توسعه پایدار در سواحل جنوبی ایران به ویژه منطقه مکران و با توجه به چالش های زیست محیطی و فرهنگی این مناطق برگزار می شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved