× اخبار حاوی برچسب :

وزارت بهداشت

تعداد :16
تاسیس کرسی تاریخ طب سنتی ایران در یونسکو تصویب شد

تهران- ایرن- با پیگیری و تلاش مستمر رییس و دبیر گروه حکمت، طب اسلامی و طب ایرانی فرهنگستان علوم پزشکی ایران و دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو - ایران، کرسی تاریخ طب سنتی ایران در یونسکو تاسیس شد.

بهره برداری از پروژه «ایرانوم»/ ۵ برابر شدن دانشمندان برتر

معاون وزیر بهداشت از بهره برداری از پروژه «ایرانوم» در کشور خبر داد و گفت: این پروژه فردا افتتاح می شود و از این پس آزمایش های مرتبط با دی ان ای به طور کامل در داخل کشور انجام می شود.

برگزیدگان جشنواره علوم پزشکی رازی تقدیر شدند

برگزیدگان بیست و سومین دوره جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی در مراسم اختتامیه این جشنواره تقدیر شدند.

زمان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 97 تغییر کرد

تهران-ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی روز جمعه اعلام کرد: زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی در سال 97 تغییر کرد.

سهم ناچیز آموزش پزشکی از بودجه آموزش عالی

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در حال حاضر در زمانی قرار داریم که بودجه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی در حال نهایی شدن است و در مجموع درصد بودجه‌ای که به آموزش پزشکی از اعتبارات آموزش عالی اختصاص یافته، درصد بالایی نیست.

تشخیص به موقع کودکان دچار اختلال تکاملی ضروری است

تهران - ایرنا - مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور توانبخشی با اشاره به ضرورت تشخیص به موقع و غربالگری کودکان دچار اختلال تکاملی به خصوص اوتیسم، فعالیت مراکز جامع اختلال تکاملی کودک را در دانشگاه های بزرگ علوم پزشکی از جمله اصفهان، شیراز ...

شرایط پذیرش اعتبار سیستم‌های آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی گفت: به منظور ارتقای سطح علمی دانشکده‌های پزشکی کشور، اعتباربخشی سیستم های آموزشی در آینده‌ای نزدیک باید توسط سازمان‌های بین‌المللی داوری و اعتبارسنجی شود که در غیر این صورت اگر اعتباربخشی فرآیند آموزش دانشگاهها توسط این ...

برگزاری بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در 25 دی ماه

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در طول‌ سال‌ها و بر حسب شرایط حاکم در کشور دچار تغییرات زیادی شده، جنبه مدیریت پژوهشی جشنواره را پر رنگ دانست و گفت: تاکید جشنواره در سال‌های گذشته بر هدایت...

جزئیات برگزاری آزمون استخدامی پزشکان متخصص اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات برگزاری آزمون استخدامی پزشکان متخصص وزارت بهداشت را تشریح کرد.

لزوم تقویت ارتباط اساتید ایرانی و خارجی در جهت بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها

قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین‌الملل گفت: در راستای بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها باید ارتباط استاد به استاد(استاد ایرانی و استاد کشورهای هدف) موفقی را در دانشگاهها ایجاد کنیم.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehelmi
telegram: http://t.me/rasanehelmi
tel: +98913001855
© 2017 Rasaneh Elmi Rights Reserved